ویلچر

انواع ویلچر برقی در مدل های مختلف با قیمت ارزان و مناسب در برندهای معتبر مانند: فاراتک، کامفورت، زنیت مد، در مونوچیر موجود می باشد.

ویلچر برقی وسیله ای راحت برای تحرک و استقلال بیشتر مناسب برای افراد دارای معلولیت است. و افرادی که مشکل حرکتی دارند.. هنگام خرید ویلچر برقی باید به نکاتی مانند اندازه چرخ ها، سرعت، میزان شارژ باتری، راحتی صندلی و محل قرارگیری کنترل های حرکتی در جای مناسب.

تفاوت بین ویلچر دستی و ویلچر برقی

ویلچرهای برقی از فناوری بالاتری نسبت به ویلچرهای دستی استفاده می کنند و از لحظه خرید از باتری استفاده می کنند که نیروی حرکت ویلچر را تامین می کند. این نوع ویلچرها به دلیل وجود موتور و وسایل برق و کنترل وزن بیشتری دارند و برای هدایت بهتر دکمه های کنترل سرعت و جهت به آنها اضافه می شود. ویلچرهای برقی انواع مختلفی دارند و بسته به نوع معلولیت حتی می توانند از سر و یا حتی چانه افراد برای جهت یابی و کنترل استفاده کنند.

صندلی و برخی از قطعات ویلچرهای برقی مدرن قابلیت حرکت به سمت بالا و پایین یا خم شدن و راست شدن به جلو و عقب را دارد و به عنوان یک دستگاه قابل تنظیم توانایی فرد معلول را بسیار افزایش می دهد. کارشناسان استفاده از ویلچر برقی را به افرادی که دائماً بین مسیرهای مختلف حرکت می کنند توصیه می کنند. برای اینکه تصمیم بگیرید ویلچر دستی برای شما مناسب تر است یا ویلچر برقی، لازم است توانایی ها و سطح انرژی خود را بشناسید و با توجه به فعالیت های روزانه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

ویلچر

ویلچر

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنت و مشکلات سفر و همچنین مسافت مسیر برای بسیاری از افرادی که در شهرها و مناطق دور افتاده زندگی می کنند و نیاز به وسایل کمک حرکتی و توانبخشی مانند ویلچر برقی دارند، اغلب توسط خرید اینترنتی ویلچر برقی و سایر تجهیزات پزشکی از فروشگاه تجهیزات پزشکی مونوچیر این نیاز را برآورده می کند و با خیالی آسوده با کیفیت و قیمت آن را درب هتل شما تحویل می دهد.

فروش ویلچر در تهران

محصولات Comfort کیفیت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل قیمت های نسبتاً بالاتری دارند. این ویلچر قادر است سرعت بسیار خوب و قدرت بالایی را ارائه دهد، همچنین برادر آن به نام ویلچر گاما XL45 نیز برای کسانی طراحی شده است که عرض نشستن زیادی دارند. این نوع ویلچرها قدرت مانور بالایی به کاربر می دهند. موقعیت ایده آل این است که اگر بازوی خود را در کنار بدن خود آزاد نگه دارید، کف دست شما باید به بالای عصا برسد.
تنوع این گزینه‌ها از ساده‌ترین نوع صندلی‌های خلبان تا پیچیده‌ترین شکل‌های صندلی که قابلیت چرخش، کج کردن، بالا بردن پاها را دارند، متغیر است. در مجموع سه نوع از این محصولات وجود دارد که به آنها یونیت چرخ متحرک می گویند. چنین ویلچرهایی معمولاً خیلی سنگین هستند و بلند کردن آنها دشوار است.